Akustik Kumaş Panel

Bu paneller, sesi engelleyen ve gürültü izolasyona sağlayan ürünlerdir. Ön kısmı ses geçirmeyen kumaşla kaplıdır. Bu ürünlerin alt bölümünde cam yün malzemesi bulunmaktadır. Arka kısmında ise ses geçişini tamamen engellemesi için cam tülü ile desteklenmiştir. Dekoratif ve kullanışlı görüntüsüyle, pratik dekorasyon çalışmalarında kullanılmaktadır. Dış kısmındaki kumaşlar, renkli ve dekoratif görselliğe sahiptir.

Kalın olan akustik kumaş panel ürünü, ince ürünlere göre ses izolasyonunu daha etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bebeğiniz için özel bir ve sessiz bir oda dekorasyonu düşünüyorsanız, kolay kullanımlı ve estetik görünümlü ses izolasyonunda etkili çözüm üreten özel paneller tercih edilmelidir.Yüksek sesle müzik dinleyenler veya evlerde müzik çalışması yapanlar, komşuları rahatsız etmemek için akustik panel çalışmalarını tercih etmektedir. Yüksek sesle çalışan makinelerin sesini tamamen izole etmek için yine akustik kumaş panel seçenekleri tercih edilmektedir. Akustik panel seçenekleriyle çözüm yöntemlerini kapınıza getiren firmamız, gürültü sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Akustik Kumaş Paneller Pratik Uygulama

Akustik panel ürünlerinin en önemli ölamazelliklerinden biri kendinden yapışkanlı olmasıdır. Kendinden yapışkanlı özellikleriyle kolay montaj özellikleri tercih edilmektedir. Maske kullanarak gerçekleştirilen ve solid yapıştırıcı ile sağlam kullanım özellikleri meydana getirilmektedir. Sağlam yapıştırıcı özellikleriyle, birinci sınıf kullanım özelliklerine sahiptir. Uzun ömürlü olan bu malzemeler koku yapmamaktadır. Neme karşı dayanıklıdır. Tavana veya duvara uygulanan bu paneller, uyum problemi yaşamamaktadır. Esnek yapısıyla sorun oluşturmadan montaj işlemleri gerçekleşmektedir.

Akustik Kumaş Paneller Dekoratiftir.Renkli, desenli ve görkemli görüntüsüyle tercih edilen bu ürünlerle, oldukça renkli tasarımlar meydana getirilebilir. Uygulanan yüzey sağlam olmalıdır. Dökülen yüzeylerde kullanımı problem meydana getirmektedir.Akustik kumaş panel ürünleri, toplantı salonlarında, kongre salonlarında, ofislerin duvarlarında, iş yerlerinde, hastanelerde, kayıt stüdyolarında, yankı yapan toplantı salonlarında ve ses izolasyonu gereken bir çok mekanda kullanılmaktadır. Bu mekanlarda kullanılan bu ürünlerin uygulanışı çok kolaydır. Solid yapıştırıcı ile düz ve temiz yüzeylere yapıştırılabilir. Yüzey daha önce belirttiğimiz gibi sağlam, temiz olmalıdır.Sesin engellenmesi ve gürültünün yok edilmesi işlemlerinde en çok tercih edilen ürün, akustik kumaş panel ürünleridir. Bu panellerin firmamızdan satın alabilirsiniz. Evinizin, iş yerinizin, stüdyonuzun veya toplantı salonunuzun özel dekor çalışmalarıyla uyumlu özelliklere sahiptir.

Mutlaka Okumalısınız.  Akustik Delikli Ahşap Duvar Panelleri

Kategoriler: Blog

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...