Akustik Kumaş Panel: Büyük restoranlarda, tiyatrolarda ve konferans salonlarında, ses düzeyinin bozuk olması, duyma ile sorunların oluşmasına neden olacaktır. Büyük sinema salonlarında, konferans salonlarında ses emen ve düzenleyen bir sistemin olmaması, yankıya neden olacaktır. Duyma bozukluğuna neden olan düzensiz sesler, akustik paneller yardımı ile belirli bir düzeye getirilebilmektedir. Bir konferansta, konuşmacının sesinin kaliteli bir şekilde yayılması için, o konferans salonunun akustik panellerle kaplanması gerekir. Kalabalık ortamlarda, sesleri emen ve düzenleyen bir sistemin olması, ortamı rahatlatacaktır.

Akustik Kumaş Panel Görselleri

akustik kumas paneller 1 akustik kumas paneller 2
Akustik kumaş panellerin ön tarafında bulunan akustiği içeren kumaşlar solmaya, yanmaya ve aşınmaya karşı mukavimli malzemelerden imal edilmiştir. Çeşitli renklerde kumaş kaplama yapılabilmektedir. Renk ve model seçenekleri için Albayrak Akustik ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Albayrak Akustik olarak ses yalıtım alanında gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Bu başarıları görmek için web sitelerimizden uygulamalarımıza veya referanslarımıza bakmanız yeterli olacaktır. Akustik kumaş panellerin hem satışını hemde uygulamasını yapmaktayız. Sizde eşsiz bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

Renk kataloğu ile dekorasyona uygun renkler ile değişiklik yapmanız mümkün olacaktır. Çoğu kişi gürültülü ortamda durmak istemez başına ağrılar girer. Özellikle düğün salonları bu işlemi işkence haline getiren yerlerdir. Bu gibi yerlere uygulamalar yapılarak ortamın sesi sizi rahatsız etmeyecektir. Çoğu firmalar bu sisteme geçerek müşteri memnuniyetini arttırmışlardır. Öneriler çok olduğu için yarış içinde olan yerlerin kalitesini artırmada öncü bir sistemdir. Hayatı kolaylaştırmak bizim elimizdedir.

Akustik kumaş paneller rulolar olarak satılmaktadır. 60 cm ve 180 cm olarak ebat seçenekleri vardır. Kumaş ya da keçe gibi özellikleri de bulunmaktadır. İçerik olarak çeşitleri mevcuttur. Sinema salonları için özel olarak tasarlanmış kumaşlarda mevcuttur. Bu konuda büyük firmaların talepleri daha çok bulunmaktadır. Her firmaya uygun tasarımlar hazırlanarak montajları firmalar tarafından yapılıp teslim edilmektedir. Göze ve kulağa hitap etme konusu açısından talep edilmektedir.

Akustik Kumaş Panel Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Mutlaka Okumalısınız.  İzocam Ses Yalıtımı
Kategoriler: Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...