Akustik Kumaş Paneller;

 

Ortamı çok şık havaya sokarak modern bir tarz oluşturmaktadır. Ses yalıtımını da minimum seviyeye getirerek kalabalık ortamlarda seslerin birbirine karışmasını engeller. Okullar, restoranlar, Anfiler, Ofisler, spor salonları Bu tarz yerler de kullanım oranları çok talep görmüştür. Tavanlar duvarlar masalar gibi farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Yanmaz Kumaş kaplı olması tercih sebebi olmaktadır. Renk seçenekleri ile ortamların havasını değiştirmektedir. İç mimarların çok sık kullandığı bu yöntem ile ortamlar modern bir havaya girmektedir.

Akustik Kumaş Panel Kullanım Alanları

Akustik Kumaş Paneller; Günümüz binalar artık duvarların inceliği, Binaların bitişik olması sebebi ile çevreye rahatsızlık vermemek adına bu yöntem sık kullanılmaktadır. Büyük ofislerde daha çok kullanılan bu yöntem ile insan kalabalığın olduğu sesi havada yutar ve rahatsızlığı engellemiş olur. Büyük alanlarda çok başarılı olan bir sistemdir. Panellerin şeklini dizayn olarak belirleyebilirsiniz.

 

Renk Kataloğu

Renk kataloğu ile dekorasyona uygun renkler ile değişiklik yapmanız mümkün olacaktır. Çoğu kişi gürültülü ortamda durmak istemez başına ağrılar girer. Özellikle düğün salonları bu işlemi işkence haline getiren yerlerdir. Bu gibi yerlere uygulamalar yapılarak ortamın sesi sizi rahatsız etmeyecektir. Çoğu firmalar bu sisteme geçerek müşteri memnuniyetini arttırmışlardır. Öneriler çok olduğu için yarış içinde olan yerlerin kalitesini artırmada öncü bir sistemdir. Hayatı kolaylaştırmak bizim elimizdedir.

 

Ölçüleri

Akustik Kumaş Paneller; rulolar olarak satılmaktadır. 60 cm ve 180 cm olarak ebat seçenekleri vardır. Kumaş ya da keçe gibi özellikleri de bulunmaktadır. İçerik olarak çeşitleri mevcuttur. Sinema salonları için özel olarak tasarlanmış kumaşlarda mevcuttur. Bu konuda büyük firmaların talepleri daha çok bulunmaktadır. Her firmaya uygun tasarımlar hazırlanarak montajları firmalar tarafından yapılıp teslim edilmektedir. Göze ve kulağa hitap etme konusu açısından talep edilmektedir.

Bu konuda çeşitli firmalar bulmanı mümkün artık çok yaygınlaştığı için pazarı büyük bir sistem yapılmıştır. Maliyet açısından da herkes kendi bütçesine göre ürün bulabilmektedir. Bu firmaların yaptığı projeleri sosyal paylaşım sitelerinden de takip edebilmektesiniz. Birkaç markadan yola çıkarak size uygun olan tasarımı seçip ofislerinizde evlerinizde stüdyolarınız da çok rahat bir şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

 

Mutlaka Okumalısınız.  Akustik Yumurta Sünger

Estetik ve Her Türlü Konseptle Uyumlu

Modern görünümü ile ortamı çekici kılmaktadır. Metrekare olarak bir ücretlendirme yapmaktadırlar. Herkesin memnun kaldığı bu uygulama ile rahat ortamlarda bulunmak ayrımcılık olmuştur. Her yere uygulanabilen bir sistem ile rahatsızlık sıfıra inerek insanların yaşam kaliteleri artırılmıştır.

 

Akustik Kumaş Paneller İle İlgili Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: 0216 487 00 61

Kategoriler: Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...