Skip links

Akustik Panellerin Kullanım Alanı

Akustik Kumaş

 

Mekanda oluşan ses dalgalarının tavan ve duvara çarparak kalitesinin düşmesini önleyen ve aynı zamanda sesin net bir şekilde her yerden duyulmasına imkan tanıyan akustik kumaş kullanımı son dönemlerde popüler tercihler arasındaki yerini almıştır. Mekanlarda kullandığımız akustik paneller sayesinde ses iletişiminin en üst seviyede kurulması sağlanır.

 Akustik Paneller Nerede Kullanılır?

 

Akustik oda kiti olarak değerlendirilebilecek panel uygulamaları; müzik eğitim merkezleri, stüdyolar ve home cinema tercihlerinde kullanılabilir. Paneller üzerinde kullanılacak olan akustik kumaşlar, yapıştırma veya zımbalama işlemine tabi tutularak kullanıma hazır hale getirilir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kumaşlar, ortamla uygun olarak belirlenebilir. Kaliteli, yenilikçi ve güvenilir hizmetlerimiz kapsamında başarılı proje planlamaları yapan ekiplerimiz her türlü zorluğun üstesinden gelmeye odaklanır.

Alan büyüklüğü, izleyici ihtiyaçları ve ortamın akustiği göz önünde tutularak sunduğumuz akustik kumaş kaplı panel hizmetlerimiz, ses dağılımının mekanın tamamını kapsaması için özel olarak projelendirilir. Evde sinema sistemlerinin her geçen gün daha fazla kullanılır olmasıyla dikkat çeken ürünlerimiz, odadaki ses yalıtımının yapılması ve mekanlardaki ses kalitesinin artırılması amacıyla farklı kurumlarda tercih edilir. Kaliteli ürünler ve hassasiyetle tamamlanan projelerde belirlediğimiz kalite standartlarına bağlı kalarak problemler karşısında sunduğumuz yenilikçi çözümlerle farkı yakalarız.

 Kurumsal Firmalar İçin Profesyonel Çözümler

Toplantı salonlarındaki dekorasyonu bozmadan kısa süre içerisinde tamamladığımız akustik kumaş kaplı paneller eşliğinde çevreden gelebilecek gürültü sorunları tamamen yok edilebilir. Büyük bir gizlilikle sürdürülmesi gereken görüşmelerde güvenliğin sağlanması için de kullanılabilecek olan akustik paneller, sesi yankı yapmadan her yere dağılmasına yardımcıdır. Özellikle konferans salonu gibi büyük metrekareli alanların çevresinde kullanılan uygulamalarımız, mekanın içindeki ses kalitesinin artmasını sağlamakla kalmaz içerideki sesin binanın diğer bölümlerinden duyulmasını da engeller. Akustik ses yalıtımı konusunda edindiğimiz tecrübeleri işimize yansıtır ve deneyimli ekiplerle verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların altına imzamızı atarız.

Sektördeki öncü firmalar arasında yer alarak dünya standartlarında sürdürdüğümüz hizmetler kapsamında müşteri taleplerini dikkate alarak hazırladığımız projelerde, geniş ürün yelpazemiz üzerinden farklı tasarımlar hayata geçirilebilir. Farklı doku, şekil, renk ve desende hazırlanabilen akustik kumaş kaplı paneller sayesinde değişik sektörlerdeki temel ihtiyaçlar en uygun şekilde eksiksiz olarak karşılanır.

 

Join the Discussion

%d blogcu bunu beğendi: