Skip links

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

 

Akustik Ses Yalıtımı;Ses yalıtımı,akustik dizayn Yurdumuzun her yerinden bize ulaşabilir,ihtiyacınız olan ses yalıtımı malzemelerini temin edebilirsiniz. Montaj kesit planı ile birlikte gelen malzemelerin montajını yapabilir,bir uzman gibi tesislerinizi rahatça kurabilirsiniz.

 

akustik ses yalitimi123 300x300  ofis ses yalitimi 300x300

Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Tam ve eksiksiz hizmet, sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfağı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum olduğundan gerekli olan, Ases yalıtımı, akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz. Firmamızın kuruluş yılları yaklaşık tarihle 15 yıl kadar uzun bir geçmişle muhtelif ses hizmet dallarında kalıcı tesisler kurarak, güvenilirliğin tescili olmuştur.

 

Gerek ses yalıtımı gerekse akustik düzenleme başlığı altında önerilen uygulamalarda, hacim içinde gürültü bakımından konforlu, bireyin psikolojik olarak rahat edebileceği ortamı sağlamak hedeflendi.

ev ses yalitimi4 605x400

Endüstriyel tesislerin gürültü yönetmeliği kapsamında gürültü azaltılması projelerini, Stüdyo , Reji & Kayıt Odası Ses İzolasyonu / Zemin Duvar Tavan ve Pencerelerin Genel Olarak Projelendirme Ve İş teslimi.Otoyollardan gelen seslerin azaltılması amacıyla gürültü perdeleri projelerinin hazırlanmasını ve ortam değerlerinin ölçümünü kapsamaktadır

.

ev ses yalitimi2 300x300 P1000600 300x300

Kongre ve kültür merkezlerinin akustik tasarımı konusunda yapılan çalışmaların tümü dünya standartlarında değerlerin elde edilmesi amacıyla tamamen bilgisayar destekli olarak hazırlanan akustik simülasyon programına dayanmaktadır.

3 605x300

Ses yalıtımı, akustik dizayn Yurdumuzun her yerinden bize ulaşabilir, ihtiyacınız olan ses yalıtımı malzemelerini temin edebilirsiniz. Montaj kesit planı ile birlikte gelen malzemelerin montajını yapabilir, bir uzman gibi tesislerinizi rahatça kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Tam ve eksiksiz hizmet, sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfağı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum olduğundan gerekli olan, ses yalıtımı, akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz.

Akustik Ses Yalıtımları Hakkında Daha Fazlası İçin: 0 216 487 00 61

Join the Discussion

%d blogcu bunu beğendi: