Konferans Salonu Ses Yalıtımı

 

Konferans Salonu Ses Yalıtımı;Konferans salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir.

konferans salonu ses yalitim 300x300 konferans salonu ses yalitim2 300x300

Albayrak Yapı ses yalıtımı her türlü ofis, konferans ya da toplantı odası hafif asma bölümleri nadiren tavan pervaz alınır tavan, ve ses boşluğu ile kolayca aktarabilirsiniz temel sorun alanıdır, aşikar o üst bölümü. Ancak, hafif bölme duvar sorunları da olabilir.
Konferans salonu, pek çok amaca hizmet etmelidir: verimli toplantılar, özel tartışmalar.

konferans salonu ses yalitim3 300x300 konferans salonu ses yalitim4 300x300

Konferans salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir.
Birçok şirket bu sorunları çözmek için konferans salonu ses yalıtımı ürünleri kullanın. Ancak onların gelişmiş uzay sonrasına kadar, pek çok konferans salonu ses yalıtımı eklenen faydaları fark yoktur.

konferans salonu ses yalitim5 300x300 konferans salonu ses yalitim7 300x300

Konferans salonu içinde gelen veya ayrı bir odada gelen gürültü var mı? Örneğin, salonun karşısındaki ofisinde telefon birinin sesidir? Fotokopi makinesinin yanında oturan ses var mı? Gürültü sizi ayıran bir duvar, bir inşaat elemanı varsa, o zaman sizinle aynı uzayda değil. Ses yutma ürünleri sizinle aynı alan içinde gürültü kontrolü ve bu alanı ses kalitesini artırmak yardımcı olur.

Konferans Salonları Ses Yalıtım Sorunları;Albayrak  Yapı özellikle herhangi bir ticari alanları, ofisler ve konferans salonları yalıtım ses uzman. Ses bu alanlarda konuşma anlaşılırlığı, konsantrasyon ve verimlilik için gerekli olabilir.

Neyse ki, Ses Azaltma Sistemleri Ltd , ticari bir ortam içinde hem ses yalıtımı ve ses yutma problemleri çözmek için ürün var.

Mutlaka Okumalısınız.  Depo Ses Yalıtımı | İş Yeri Ses Yalıtımı

 

Konferans Salonu Ses Yalıtım Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 487 00 61

Kategoriler: Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...