Stüdyo Ses Yalıtımı

 

Stüdyo, profesyonel bir müzik kariyeri hobi açabilirsiniz. , Gündüz veya gece, demolar için profesyonel ses kalitesi, ve kendi evinizde müzik yaratarak tüm gizlilik ve kolaylık herhangi bir saatte kayıt özgürlüğü herhangi bir müzisyen rüyası. Ve yine de, bu tamamen mümkündür. Aileniz, oda arkadaşları veya komşuları rahatsız endişe duymadan en yüksek ses kalitesi üreten bir ev kayıt stüdyosu var. Kayıt Stüdyosu Ses Ve Ses Emilim Farkı; Çoğu kayıt stüdyosunda ses yalıtımı projeleri, hem ses yalıtımı ve ses yutma malzemeleri gerekir. Gereken kayıt stüdyosu ses yalıtımı ürünleri anlamak için, öncelikle ses eylemleri hakkında düşünmek gerekir.

studyo ses yalitim uygulamasi 220×220 studyo ses yalitim uygulamasi1 220×220

Ses, su gibi. Bildiğiniz gibi, ses, şekil veya form, ama çevresiyle kalıpları kendisi bulunmamış. Ve su gibi, ses bazı maddeler tarafından absorbe edilebilir.

studyo ses yalitim gorseli studyo ses yalitim gorseli1

Ses yutma malzemeleri stüdyo iç uygulanır. Onlar duvarlardan sıçrayan bunları önlemek, ses dalgaları kadar bekletin. Echo ve yankılanma en aza indirilmiştir. Bu ürünlerin ses kalitesini geliştirerek mükemmel bir iş yaparken, onlar ses engellemek için yapılmış değildir.

Kayıt stüdyosu ses yalıtımı ürünleri ses tuzak. Onlar bir boşluk diğerine hareket Sesi durdurmak için tasarlanmıştır. Ses stüdyo içinde bulunan ve evin diğer bölümlerine bulmuyor. Dışarı sızdıran ses tutmak için ek olarak, kayıt stüdyosu ses yalıtımı ürünleri de stüdyoya girerek istenmeyen ses dur.
Genellikle müzisyenler kayıt stüdyosu ses yalıtımı tamamen ses yalıtımlı bir alan yaratmak demektir düşünüyorum. Bunu başarmak için özel bir rezidans neredeyse imkansız ve son derece pahalı. Kayıt stüdyosunda ses yalıtımı hedefleri daha iyi uyan bir terim, Ses Yalıtımı.

 

 

 

Mutlaka Okumalısınız.  Akustik Kapı Fiyatları

 

 

 

Ses izolasyonu, stüdyo ve bitişik odalar arasında ses bariyeri gerektirir. Bir kayıt stüdyosu izole bir şekilde yoğun kayıt stüdyosu ses yalıtımı ürünleri yüklemek için. Onların ağır kitle blokları ses.

Kayıt stüdyosu izole etmek için başka bir yolu duvarları arasında hava boşluğu oluşturmak ve yapı malzemeleri arasındaki temas noktalarının sayısını azaltmak için. Yapı elemanları fiziksel olarak dokunmadan değil, ses dalgaları birinden diğerine iletilir değildir.

Akustik Köpük Panelleri; Akustik Köpük Panelleri diğer köpük ürünleri en emme özellikleri hepsi aynı büyük bir akustik ses paylaşan, ancak daha düşük bir fiyata. Akustik Köpük Paneller, kalınlığı en az iyi bir ses emilimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Made esnek poliüretan köpük, akustik köpük en uygun tek tip hücre yapısı, maksimum hava akımı direnci yanı sıra, iyi ısı, nem, alev ve kimyasal direnç imal edilmiştir. Akustik Köpük Panelleri UL94HF1 yangın nominal her iki tarafta ve düz. Akustik Köpük Panelleri koruyucu kaplamaların çeşitli ve kolay bir kabuğu ve yerinde uygulama için Duyarlı Yapışkan (PSA) ile ya da dışarı Basınçlı, çeşitli boyutları mevcuttur.

Özellikleri ve Faydaları:Performans için tasarlandı – Akustik Köpük Paneller düşük bir maliyetle mükemmel bir ses emilimi ürünü olmak üzere tasarlandı. Akustik Köpük Panelleri, düşük, orta ve yüksek frekanslarda üretilen ses absorbe eder.

Kalite – Akustik Köpük Paneller esnek, profesyonel kalitede bir akustik poliüretan köpük ile yapılır . Köpük diğer düşük kaliteli köpükler daha iyi ve daha uzun süre rengini korur. Akustik Köpük Paneller yırtık veya gözyaşı karşı koruma eklemek piyasadaki diğer akustik köpük ürünleri, daha sıkı. Akustik performans, aynı zamanda tutarlı olacak şekilde köpük yoğunluğu ve sıkılığını tutarlı.

Mutlaka Okumalısınız.  Akustik Ses Yalıtımı

Kurulum Kolaylığı – Akustik Köpük Panelleri hafif ve çok çeşitli yüzeylerde ve eklenebilir. Özel bir alet veya malzeme ihtiyaç vardır. Akustik Köpük Panelleri kolay bir kabuğu ve yerinde uygulama için bir Basınca Duyarlı Yapışkan (PSA) desteğiyle mevcuttur.

Fiber Ücretsiz – Akustik Köpük Panelleri, temiz oda, tıbbi ve bilgisayar donanımları ortamlarda kullanmak için güvenlidir .
Yanıcılık – Akustik Köpük Panelleri UL94 HF-1 bir yanıcılık derecesi vardır poliüretan köpükten imal edilmektedir. Bu ürünü seçmeden önce, yanma derecesi maruz kalan malzemeler için yerel yapı kodu geçer emin olun. En iyi yanıcılık reyting için, A Sınıfı ? Akustik Köpük Panelleri.

Stüdyo Ses Yalıtım Uygulamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin: 0216 487 00 61

Kategoriler: Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...